Jõulud 2016

Hea sõber! Oleme Sinu jaoks kokku pannud 6 kinkekomplekti Vooremaa väiketootjatelt. 1.    Komplekt KALEVIPOEG  20€ + km Siit leiate Naat ja naeris OÜ toorkuivatatud marjarullid jõuluvürtsidega, Adaverest OÜ Cheff Foods OÜ põdraliha-juusturõnga( võib asendada suitsuvuti paariga Järveotsa Vutifarmist), Olemari talu kitsepiimast praejuustu mündilehega ning käsitööõlu OÜ-lt Juhus Tabivere tuulikust. 2.    Komplekt METSHALDJAS 20€ + km […]

Hea sõber!
Oleme Sinu jaoks kokku pannud 6 kinkekomplekti Vooremaa väiketootjatelt.
1.    Komplekt KALEVIPOEG  20€ + km
kalevipoed
Siit leiate Naat ja naeris OÜ toorkuivatatud marjarullid jõuluvürtsidega, Adaverest OÜ Cheff Foods OÜ põdraliha-juusturõnga( võib asendada suitsuvuti paariga Järveotsa Vutifarmist), Olemari talu kitsepiimast praejuustu mündilehega ning käsitööõlu OÜ-lt Juhus Tabivere tuulikust.
2.    Komplekt METSHALDJAS 20€ + km
loodus
Siit leiate Sepamäe talu astelpajuribad, OÜ Juulamõisa melissi-saialilletee ja kuivatatud õunad, OÜ Marlis investi astelpaju marmelaadi ning OÜ Meemeistrite meepurgi.
3.    Komplekt KOGUPERE MÄNGUMAA 20€ + km
mang
Siit leiate Olemari talust kitsepiima koorekommi, OÜ Naat ja naeris toorkuivatatud marjarullid vürtsidega, OÜ Marlis Investi astelpaju marmelaadi ning  heegeldatud lelu Pajusi-kandi Mänguasjamaalt.
4.    Komplekt VOOREMAA TERVISEPAKETT 20€+ km
tervis
Siin on OÜ Naat ja naeris peedi-seemnenäks hapukapsa ja nõgesega, Sepamäe talu astelpajuribad, OÜ Meemeistrite mesi, Oü Juulamõisa teepakikesed melissi ja saialillega ning kuivatatud õunakotike.

5.    Komplekt IKKA SERVITI 30€ + km
serviti
Siin oleme tooted pannud OÜ Mäerand grupi sõnumiga  kastikesse : Olemari talu kitsepiimast praejuustu mündilehega, Naat ja naeris OÜ tooršokolaadi lusikaga, Sepamäe talu astelpajuribad, OÜ Juulamõisa melissi-saialilletee ning Oü Marlis invest astelpaju marmelaadi.
6.    Komplekt  KÜLLUS VOOREMAALT 60€ + km
20160927_122741_juulamois_tooted
KÜLLUSE on kokku pannud: Meemeistrid  OÜ     – meepurgike
Marlis invest OÜ- astelpaju marmelaad
Juulamõis OÜ-  kuivatatud õunad ja teepakikesed
Chef Foods OÜ-  põdraliha-rõngasvorst
Naat ja naeris OÜ-  toorkuivatatud marjamaiused
Raudale talu  mustsõstra-lavendliglögi
Olemari talu  kitse-praejuustu
Kõik säetud kenasti  Mäerand  grupp OÜ maitseainekasti sisse.

Nende komplektidega  toote ka oma koju pisut Vooremaa hingust, väikeettevõtjate entusiasmi ja loovust! Proovige meie tooteid   kohe  või säilitage jahedas.
Lisage elule maitset!

OÜ Juulamõisa pere
Aitäh!