Kohaliku toiduga piknikukorvid

Praegu pakume Teile ehedaid kohaliku ja tervisliku toiduga korve pikniku pidamiseks , puhkuseks või kingitusena  kaasa võtmiseks. Mõned näited meie korvidest: 1.Komplekt KALEVIPOEG 20€ + km Siit leiate Naat ja naeris OÜ toorkuivatatud marjarullid jõuluvürtsidega, Adaverest OÜ Cheff Foods OÜ põdraliha-juusturõnga( võib asendada suitsuvuti paariga Järveotsa Vutifarmist), Olemari talu kitsepiimast praejuustu mündilehega ning käsitööõlu OÜ-lt Juhus […]

Praegu pakume Teile ehedaid kohaliku ja tervisliku toiduga korve pikniku pidamiseks , puhkuseks või kingitusena  kaasa võtmiseks.
Mõned näited meie korvidest:

1.Komplekt KALEVIPOEG 20€ + km

Siit leiate Naat ja naeris OÜ toorkuivatatud marjarullid jõuluvürtsidega, Adaverest OÜ Cheff Foods OÜ põdraliha-juusturõnga( võib asendada suitsuvuti paariga Järveotsa Vutifarmist), Olemari talu kitsepiimast praejuustu mündilehega ning käsitööõlu OÜ-lt Juhus Tabivere tuulikust.

2.Komplekt METSHALDJAS 20€ + km

Siit leiate Sepamäe talu astelpajuribad, OÜ Juulamõisa melissi-saialilletee ja kuivatatud õunad, OÜ Marlis investi astelpaju marmelaadi ning OÜ Meemeistrite meepurgi.

3.Komplekt KOGUPERE MÄNGUMAA 20€ + km

Siit leiate Olemari talust kitsepiima koorekommi, OÜ Naat ja naeris toorkuivatatud marjarullid vürtsidega, OÜ Marlis Investi astelpaju marmelaadi ning heegeldatud lelu Pajusi-kandi Mänguasjamaalt.

4.Komplekt VOOREMAA TERVISEPAKETT 20€+ km

Siin on OÜ Naat ja naeris peedi-seemnenäks hapukapsa ja nõgesega, Sepamäe talu astelpajuribad, OÜ Meemeistrite mesi, Oü Juulamõisa teepakikesed melissi ja saialillega ning kuivatatud õunakotike.

5.Komplekt IKKA SERVITI 30€ + km

Siin oleme tooted pannud OÜ Mäerand grupi sõnumiga kastikesse : Olemari talu kitsepiimast praejuustu mündilehega, Naat ja naeris OÜ tooršokolaadi lusikaga, Sepamäe talu astelpajuribad, OÜ Juulamõisa melissi-saialilletee ning Oü Marlis invest astelpaju marmelaadi.

6.Komplekt KÜLLUS VOOREMAALT 60€ + km

KÜLLUSE on kokku pannud: Meemeistrid OÜ – meepurgike
Marlis invest OÜ- astelpaju marmelaad

Juulamõis OÜ- kuivatatud õunad ja teepakikesed
Chef Foods OÜ- põdraliha-rõngasvorst
Naat ja naeris OÜ- toorkuivatatud marjamaiused
Raudale talu mustsõstra-lavendliglögi
Olemari talu kitse-praejuustu
Kõik säetud kenasti Mäerand grupp OÜ maitseainekasti sisse.

Nende komplektidega toote ka oma koju pisut Vooremaa hingust, väikeettevõtjate entusiasmi ja loovust! Proovige meie tooteid kohe või säilitage jahedas.
Lisage elule maitset!

OÜ Juulamõisa pere
Aitäh!