Kohviku ehitus

JUULAMÕISA KOHVIKU ehitust on toetanud 2017 aastal Euroopa Liidu Leader-programm. Leader toetuste eesmärgiks on Eesti maaelu arengukava (MAK) 2014-2020 alusel toetada Maaelu Arengu Euroopa Põllumajandusfondist (EAFRD) ning riigieelarvest kohalikku initsiatiivi, edendades elu maapiirkonnas kohaliku koostöö kaudu, milles erinevad osapooled suunavad oma ühised jõupingutused piirkonna vajaduste kindlaksmääramiseks, nende elluviimiseks ning piirkonna võimaluste kasutamiseks. OÜ Juulamõis sai […]


JUULAMÕISA KOHVIKU ehitust on toetanud 2017 aastal Euroopa Liidu Leader-programm.
Leader toetuste eesmärgiks on Eesti maaelu arengukava (MAK) 2014-2020 alusel toetada Maaelu Arengu Euroopa Põllumajandusfondist (EAFRD) ning riigieelarvest kohalikku initsiatiivi, edendades elu maapiirkonnas kohaliku koostöö kaudu, milles erinevad osapooled suunavad oma ühised jõupingutused piirkonna vajaduste kindlaksmääramiseks, nende elluviimiseks ning piirkonna võimaluste kasutamiseks.

OÜ Juulamõis sai toetust läbi kohaliku tegevusgrupi- Jõgevamaa Koostöökoja projektikonkursi 40518,95 eurot Juulamõisa kohapärimuskohviku ehitustööde lõpetamiseks, päikesepaneelide paigaldamiseks ning kohvikusse puitmööbli ja savinõude soetamiseks.
Meie eesmärgiks on igale külastajale edastada sõnum: Vooremaa on eriilmeline piirkond, siin on huvitav kultuurilugu ja pärimus, siin on maitsev kohalik toit ja palju vaatamisväärsusi ning siinsed väiketootjad teevad põnevaid tooteid, mida saate endale ka meeneks koju kaasa osta.

 

JUULAMÕISA KOHVIKUS alustab 6. aprillil 2018  toitlustusteenuse pakkumisega OÜ Maitsemõis. Juulamõisa kohvik on Eestis ainuke Vooremaad kui eriilmelist piirkonda tutvustav toidukoht, kus on ühendatud kohalike toodete ja meenete müük, kohalikust toorainest mahetoitlustuse pakkumine ja emotsiooni ning teabe jagamine.  EAS alustava ettevõtja starditoetuse abil soetas OÜ Maitsemõis  kohvikusse toitlustusteenusega alustamiseks hädavajalikud köögiseadmed.

MalCare