Meie lugu

Oleme nelja-lapseline pere ehedalt Vooremaalt. Saage tuttavaks:   Pereisa Kalvo, pereema Eneli, vanem tütar Karmeli on juba teismelise-eas, noorem tütar Klaudia teel sinnapoole, poeg Arturgi käib juba kooliteed, vaid pesamuna Kerten  on veel lasteaia-ealine. Meie kodu asub imekauni looduse ja sõbraliku kogukonna keskel- Juula külas. Kodu mõiste ei piirdu meie jaoks aiaväravatega – kodu on […]

Oleme nelja-lapseline pere ehedalt Vooremaalt. Saage tuttavaks:

 

Pereisa Kalvo, pereema Eneli, vanem tütar Karmeli on juba teismelise-eas, noorem tütar Klaudia teel sinnapoole, poeg Arturgi käib juba kooliteed, vaid pesamuna Kerten  on veel lasteaia-ealine. Meie kodu asub imekauni looduse ja sõbraliku kogukonna keskel- Juula külas.

Kodu mõiste ei piirdu meie jaoks aiaväravatega – kodu on ka meie küla, meie vald ja laiemalt kogu Eestimaa. Tahame, et see oleks ilus ja korras, au sees oleks meie kultuuri-ja ajalugu, meid ümbritseks puhas loodus ning inimesed hooliksid üksteisest. Nende mõtetega asutasimegi aastal 2015 oma perefima, et seeläbi muuta meie küla elujõulisemaks, ühendada maal elavaid aktiivseid peresid pakkuma kohalikku toitu, luua väike hubane kohvik ja toota meie lastele tervislikke loodusest inspireeritud maiusi.

Unistusi palju, teotahet kuhjaga, abikäsi omajagu- nii asusimegi teele. Meie oma ettevõtluse teele. Kindlasti ei saa see olema sirge ja tasane,pigem käänuline ja künklik- nii nagu maastik meie ümber, aga seljakotid on juba pakitud. Me loodame oma rännakul kohata palju toredaid inimesi ja leida  häid teekaaslasi. Seega- kohtume Teiega Juulal!

juula_100


 

Meie tegemisi kajastas 2017 jaanipäeva paiku ka Tartu Postimees.

http://tartu.postimees.ee/4154731/juula-kula-suurpere-tostab-kohvikuga-maaelu-au-sisse

 

2023 saime TARTU ja TARTUMAA ettevõtlusmaastikul  TARTUMAA UUENDAJA tiitli. 

https://tartu.postimees.ee/7878455/ohinapohisest-perearist-kujunes-auhinnatud-ettevote