Kohviku ehitus

JUULAMÕISA KOHVIKU ehitust on toetanud 2017-2018 aastal Euroopa Liidu Leader-programm. Leader toetuste eesmärgiks on Eesti maaelu arengukava (MAK) 2014-2020 alusel toetada Maaelu Arengu Euroopa Põllumajandusfondist (EAFRD) ning riigieelarvest kohalikku initsiatiivi, edendades elu maapiirkonnas kohaliku koostöö kaudu, milles erinevad osapooled suunavad oma ühised jõupingutused piirkonna vajaduste kindlaksmääramiseks, nende elluviimiseks ning piirkonna võimaluste kasutamiseks. OÜ Juulamõis sai […]


JUULAMÕISA KOHVIKU ehitust on toetanud 2017-2018 aastal Euroopa Liidu Leader-programm.
Leader toetuste eesmärgiks on Eesti maaelu arengukava (MAK) 2014-2020 alusel toetada Maaelu Arengu Euroopa Põllumajandusfondist (EAFRD) ning riigieelarvest kohalikku initsiatiivi, edendades elu maapiirkonnas kohaliku koostöö kaudu, milles erinevad osapooled suunavad oma ühised jõupingutused piirkonna vajaduste kindlaksmääramiseks, nende elluviimiseks ning piirkonna võimaluste kasutamiseks.

OÜ Juulamõis sai toetust läbi kohaliku tegevusgrupi- Jõgevamaa Koostöökoja projektikonkursi 40518,95 eurot Juulamõisa kohapärimuskohviku ehitustööde lõpetamiseks, päikesepaneelide paigaldamiseks ning kohvikusse puitmööbli ja savinõude soetamiseks.
Meie eesmärgiks on igale külastajale edastada sõnum: Vooremaa on eriilmeline piirkond, siin on huvitav kultuurilugu ja pärimus, siin on maitsev kohalik toit ja palju vaatamisväärsusi ning siinsed väiketootjad teevad põnevaid tooteid, mida saate endale ka meeneks koju kaasa osta.

Samuti sai OÜ Juulamõis toetuse osaliseks 2018-aastal läbi projekti “Karavanautoga Vooremaale”. Toetussumma 17443,86 eurot on planeeritud parkla katmiseks sillutuskividega ja mahasõidu asfalteerimiseks, karavanautodele elektritoite saamiseks ja heitvee äraandamisvõimaluste loomiseks  ning muude seadmete soetamiseks/ platsi korrastustöödeks, mis on vajalikud karavanautode peatumiseks Juulamõisa kohviku ümbruses.

Karavaautoga reisijad on peatselt oodatud Vooremaa turismiteedele ja meie kohvkusse!

 

JUULAMÕISA KOHVIKUS alustab 6. aprillil 2018  toitlustusteenuse pakkumisega OÜ Maitsemõis.

OÜ Maitsemõis alustab 2018 aasta kevadel toitlustusteenuse pakkumisega Põhja-Tartumaa suurimas turismipiirkonnas: Elistvere loomapargi, Jääaja keskuse ja koguperemängumaa Vudila naabrusesse jäävas Juulamõisa kohapärimuskohvikus. Juulamõisa kohvik on Eestis ainuke Vooremaad kui eriilmelist piirkonda tutvustav toidukoht, kus on ühendatud kohalike toodete ja meenete müük, kohalikust toorainest mahetoitlustuse pakkumine ja emotsiooni ning teabe jagamine. OÜ Maitsemõis pakub kompleksset toitlustus-ja turismiteenust igale Vooremaad külastavale kliendile. Käesoleva projekti läbi soetab ettevõte kohvikusse toitlustusteenusega alustamiseks hädavajalikud köögiseadmed.

 Köögiseadmete soetamist toetas 15000€ ulatuses Euroopa Regionaalarengu Fond. 

TÄNAME SÜDAMEST KÕIKI MEIE TOETAJAID, RÕÕM ON LIIKUDA  TOETUST TUNDES EDASI!