Projektid

OÜ JUULAMÕIS on alustamas ka puhkamis- ja ööbimisteenuse pakkumisega Peipsi ääres Tedreküla vanas kuivatis Selleks oleme saanud toetust Euroopa liidu LEADER- meetmest. Projekti raames teostame komplekssed rekonstrueerimistööd kujundades vana kuivati  ümber kaasaegsete lahendustega ja väikese jalajäljega puhkemajaks. Toetust taotleme vundamendi, põhitarindite, katuse ja elektri- ning küttetöödeks. Muud tööd teostame ise. Meie eesmärgiks on, et  2024 […]

OÜ JUULAMÕIS on alustamas ka puhkamis- ja ööbimisteenuse pakkumisega Peipsi ääres Tedreküla vanas kuivatis

Selleks oleme saanud toetust Euroopa liidu LEADER- meetmest. Projekti raames teostame komplekssed rekonstrueerimistööd kujundades vana kuivati  ümber kaasaegsete lahendustega ja väikese jalajäljega puhkemajaks. Toetust taotleme vundamendi, põhitarindite, katuse ja elektri- ning küttetöödeks. Muud tööd teostame ise. Meie eesmärgiks on, et  2024 aasta lõpuks on Tedreküla kuivatist valminud õdus paikkondlikku eripära esiletoov puhkemaja. Projekti kogumaksumus on 174050 eurot ja LEADER meetmest saame toetust 69968,10 eurot.

JUULAMÕISA KOHVIKU ehitust on toetanud 2017-2018 aastal Euroopa Liidu Leader-programm.
Leader toetuste eesmärgiks on Eesti maaelu arengukava (MAK) 2014-2020 alusel toetada Maaelu Arengu Euroopa Põllumajandusfondist (EAFRD) ning riigieelarvest kohalikku initsiatiivi, edendades elu maapiirkonnas kohaliku koostöö kaudu, milles erinevad osapooled suunavad oma ühised jõupingutused piirkonna vajaduste kindlaksmääramiseks, nende elluviimiseks ning piirkonna võimaluste kasutamiseks.

  • OÜ Juulamõis sai toetust läbi kohaliku tegevusgrupi- Jõgevamaa Koostöökoja projektikonkursi 40518,95 eurot Juulamõisa kohapärimuskohviku ehitustööde lõpetamiseks, päikesepaneelide paigaldamiseks ning kohvikusse puitmööbli ja savinõude soetamiseks.
    Meie eesmärgiks on igale külastajale edastada sõnum: Vooremaa on eriilmeline piirkond, siin on huvitav kultuurilugu ja pärimus, siin on maitsev kohalik toit ja palju vaatamisväärsusi ning siinsed väiketootjad teevad põnevaid tooteid, mida saate endale ka meeneks koju kaasa osta.
  • Samuti sai OÜ Juulamõis toetuse osaliseks 2018-aastal läbi projekti “Karavanautoga Vooremaale”. Toetussumma 17443,86 eurot on planeeritud parkla katmiseks sillutuskividega ja mahasõidu asfalteerimiseks, karavanautodele elektritoite saamiseks ja heitvee äraandmisvõimaluste loomiseks  ning muude seadmete soetamiseks/ platsi korrastustöödeks, mis on vajalikud karavanautode peatumiseks Juulamõisa kohviku ümbruses. Vt projektilugu Jõgevamaa Koostöökoja lehelt: http://www.jogevamaa.com/projektilood/alates-2016/uudis/2019/07/08/juulamoisa-kohviku-juurde-rajati-matkaautode-peatuskoht
  • 2022 aasta alguses toetas Leader tegevusgrupp Juulamõis OÜ projekti elektrigeneraatori, uue ja kiiremalt toimiva kohvimasina ostuks ning Covid-viiruse vastu toimiva õhupuhastusseadmete soetuseks. Projekti abil rikastame ka oma suvist mänguväljakut temaatiliste mänguasjadega.  Projektitoetus 3513,35€.
  •  2019 aastal toetas Leader-programm Juulamõisa kohvikus tegutseva OÜ Maitsemõisa projekti “Rõõmu rohkematele”. Juulamõisa kohapärimuskohvikul tekib projektitoetuse läbi  võimekus pakkuda väliüritustel grupitoitlustust korraga kuni 60-70 inimesele. Projekti läbi soetasime oma õuealale paigaldamiseks välitelgi, peolauad, pingid, toolid , valgusketi ja soojuskiirgurid; paigladasime
    köögitingimuste parandamiseks õhkjahutus( soojus)pumba ning tellisime juurde komplekti käsitöö-savinõusid. Toetus 5945.89 eurot.
  • Aastatel 2018-2020 täiendavad oma oskusi ja teadmisi taimetoidu osas  Leader toetuse abil 3 piirkonna ettevõtet OÜ Maitsemõis , Oü Mõisapreili pagar ja OÜ Olemari talu. Tegemist on ettevõtjate vahelise koostööprojektiga, mille läbi suureneb piirkonna toidupakkujate võimekus eritoitujatele sobivate toodete ja teenuste  pakkumiseks. Projekti “Teekond taimedega” abil soetatakse kondenseeriv kuivati, töötubade tarbeks ostetakse esitlusvahendid.  Projektitoetus 8 367 eurot.

 

JUULAMÕISA KOHVIKUS alustas 6. aprillil 2018  toitlustusteenuse pakkumisega OÜ Maitsemõis.

OÜ Maitsemõis alustab 2018 aasta kevadel toitlustusteenuse pakkumisega Põhja-Tartumaa suurimas turismipiirkonnas: Elistvere loomapargi, Jääaja keskuse ja koguperemängumaa Vudila naabrusesse jäävas Juulamõisa kohapärimuskohvikus. Juulamõisa kohvik on Eestis ainuke Vooremaad kui eriilmelist piirkonda tutvustav toidukoht, kus on ühendatud kohalike toodete ja meenete müük, kohalikust toorainest mahetoitlustuse pakkumine ja emotsiooni ning teabe jagamine.

OÜ Maitsemõis pakub kompleksset toitlustus-ja turismiteenust igale Vooremaad külastavale kliendile. Käesoleva projekti läbi soetab ettevõte kohvikusse toitlustusteenusega alustamiseks hädavajalikud köögiseadmed. Köögiseadmete soetamist toetas 15000€ ulatuses Euroopa Regionaalarengu Fond. 

TÄNAME SÜDAMEST KÕIKI MEIE TOETAJAID, RÕÕM ON LIIKUDA  TOETUST TUNDES EDASI!