Kohaliku toiduga kinkekorvid Ja Maitsemõisa tooted

  Hea sõber! OÜ Maitsemõis on  Sinu mõnusate hommikute ja õhtutundide jaoks kokkupannud mitu imelist pakikest kodumaist teed. Meil on õunapuuõie ja saialillega melissitee, kuusevõrse ja piparmünditee, angervaksa ja mustsõstralehe tee ning võimsad ning natuke nõiduslikud nõgese ja angervaksatee. Pane aga  banaanikiududest teekotike kuuma vette ja lase mõni minut tõmmata. Jälgi kuidas vesi värvub rohekas-kollakaks ja […]

 

Hea sõber!

OÜ Maitsemõis on  Sinu mõnusate hommikute ja õhtutundide jaoks kokkupannud mitu imelist pakikest kodumaist teed.

Meil on õunapuuõie ja saialillega melissitee,

kuusevõrse ja piparmünditee,

angervaksa ja mustsõstralehe tee

ning võimsad ning natuke nõiduslikud nõgese ja angervaksatee.

Pane aga  banaanikiududest teekotike kuuma vette ja lase mõni minut tõmmata. Jälgi kuidas vesi värvub rohekas-kollakaks ja hõrk taimelõhn täidab Su toa.

Igal taimel oma toime ja vägi.
Naudi hetke!
Sinu Juulamõisa-pere.

Pakume teesid  10 tk pakis või assortiipakkidega.

UUDIS-KUIVATATUD ÕUNAD KAELAKEES- nii nagu vanasti! Armas nostalgiline kingitus- 8 € karp.

Kuivatatud õunad linases kotikeses.
Samuti on Maitsemõisa pererahvas oma koduaiast mahedalt kasvatud õunad puhastanud ja kuivatanud, et aastaringselt head ja tervislikku näksimist pakkuda. Tellida saab nii kaunis lisases kotikeses või lahtiselt.
Vali kommi asemel õun!

Pakume ka Teile ehedaid kohaliku ja tervisliku toiduga korve pikniku pidamiseks , puhkuseks või kingitusena  kaasa võtmiseks.
Mõned näited meie korvidest:

1.Komplekt KALEVIPOEG 25€

Siit leiate Naat ja naeris OÜ toorkuivatatud marjarullid jõuluvürtsidega, Adaverest OÜ Cheff Foods OÜ põdraliha-juusturõnga või veiseliha vorst Andre farmi juustuga ( võib asendada ka suitsuvuti paariga Järveotsa Vutifarmist), Olemari talu kitsepiimast praejuustu mündilehega ning käsitööõlu OÜ-lt Juhus Tabivere tuulikust.

2.Komplekt METSHALDJAS 25€

Siit leiate Sepamäe talu astelpajuribad, OÜ Maitsemõisa  melissi-saialilletee ja kuivatatud õunad, OÜ Marlis investi astelpaju marmelaadi ning OÜ Meemeistrite erinevate maitsetega meepurgikese.

3.Komplekt KOGUPERE MÄNGUMAA  25€

Siit leiate Olemari talust kitsepiima koorekommi, OÜ Naat ja naeris toorkuivatatud marjarullid vürtsidega, OÜ Marlis Investi astelpaju marmelaadi ning heegeldatud lelu Pajusi-kandi Mänguasjamaalt.

4.Komplekt VOOREMAA TERVISEPAKETT 25€

Siin on OÜ Naat ja naeris peedi-seemnenäks hapukapsa ja nõgesega, Sepamäe talu astelpajuribad, OÜ Meemeistrite erinevate maitsetega meepurgikese, Oü Maitsemõisa teepakikesed melissi ja saialillega ning kuivatatud õunakotikese.

5.Komplekt IKKA SERVITI 28 €

Siin oleme tooted pannud  Olemari talu kitsepiimast praejuustu mündilehega,  Roosiku maheda tooršokolaadi, Sepamäe talu astelpajuribad, OÜ Maitsemõisa melissi-saialilletee ning Oü Marlis invest astelpaju marmelaadi.

6.Komplekt KÜLLUS VOOREMAALT 40€

KÜLLUSE on kokku pannud: Meemeistrid OÜ – maitsemeepurgike
Marlis invest OÜ- astelpaju marmelaad

Maitsemõis OÜ- kuivatatud õunad ja teepakikesed
Chef Foods OÜ- põdraliha-rõngasvorsti või Andre farmi juutsuvorsti veiselihast
Naat ja naeris OÜ- toorkuivatatud marjamaiused
Raudale talu mustsõstra-lavendliglögi
Alutaguse juustusnäkid

Nende komplektidega toote ka oma koju pisut Vooremaa hingust, väikeettevõtjate entusiasmi ja loovust! Proovige meie tooteid kohe või säilitage jahedas.
Lisage elule maitset!

Maitsemõisa pere
Aitäh!